Březen 2009


lol.haluza

16. března 2009 v 23:02 Death noteElfen Lied - charaktery

9. března 2009 v 23:27 Elfen Lied - charaktery
Lucy
Lucy je hlavním aktérem všecho dění v celém Elfen Lied.Trpí rozdvojením osonosti.Jako malou holčičku jí všichni za rohy odsuzovali, to jí naučilo svět nenávidět a nikomu nevěřit.Řešila to tím způsobem, že lidi prostě zabíjela.Jednoho dne se ovšem objevil Kouta, satli se z nich nejlepší přátelé,Lucy však k němu cítila něco víc.Kouta ovšem musel odjet domů...Ve speciálním díle se dozvídáme, že Lucy měla další kamarádku, která pro ní obětovala život, Lucy se pak na její záchranu nechala zatknout ředitelem ústavu pro Diclonuise, v kterém na ni zkoušeli všelijaké hrůzné pokusy.Odtud později utekla.
Nyuu
Úvod do Chrono Crusade

9. března 2009 v 23:12 Chrono crusade - charaktery


Hlavní hrdinkou je šestnáctiletá sestra Rosette Christopher, která pracuje pro Magdalene Order, organizaci, která má za úkol udržovat pořádek a bojuje především proti ďáblům, kteří se hojně vyskytují v ulicích a napadají nevinné lidi pro své vlastní hanebné účely. Jakousi ironií však je, že Rosette sama spolupracuje s ďáblem. Jeho jméno je Chrono. Již zezačátku se divák dozvídá, že Rosette a Chrono spolu uzavřeli jakousi smlouvu, díky které může Chrono využívat Rosettiny životní síly ke svému prospěchu. Chrono se nicméně od ostatních ďáblů liší, protože on sám po žádné síle netouží. Jeho jedinou touhou je stát po Rosettině boku a bojovat ve prospěch lidí - těch, kteří ďábly tak odsuzují. Proč, to vám neřeknu, podívejte se sami... ;))
Další věcí, kterou se divák dozvídá hned zezačátku, je, že Rosette kdysi žila se svým bratrem, ale cosi je rozdělilo. Rosette ví, že Joshua je stále ještě někde venku, kde, to ale netuší. Jediný důvod, proč se připojila k Řádu, byl, aby mohla pátrat po svém ztraceném bratrovi. Jenže aby tak mohla učinit, musí nejdříve projít složitým tréninkem a množstvím misí, které často nikam nevedou. Na jedné takové misi se ale seznámí s Azmariou, dívkou se zvláštní mocí, která Rosette posune o krok blíž jejímu cíli.

Chrono Crusade opening

8. března 2009 v 21:20 Chrono Crusade - Mp3 a videa
Sasuke a Naruto

8. března 2009 v 20:47 Naruto