Listopad 2008

Slayers give a reson

28. listopadu 2008 v 18:36 Slayers
Yugiou gallllerka

27. listopadu 2008 v 15:48


Cosplay Slayers

27. listopadu 2008 v 15:36 Slayers

Naruto Movie 4

17. listopadu 2008 v 18:36 Naruto


Naruto Movie 3

17. listopadu 2008 v 18:34 Naruto

V poradí tretí film o chlapcovi Narutovi. Dostali novú misiu ochraňovať princa zeme Mesiaca a jeho syna, kým nedorazia domov. Po ceste kupuje rôzne veci, ako aj cirkus so zvieratami, s ktorými sa spriatelí princov syn. Zdanlivo jednoduchá misia sa zvrtne, akonáhle zistia, že kráľ zeme Mesiaca zomrel a na jeho miesto zasadol krutý minister, ktorý chce princa zabiť. Kakashi, Naruto, Sakura a tentoraz aj Rock Lee musia vymyslieť plán, ako zvrhnúť ministra a dostať na čelo princa. Všetko sa ešte zhorší, keď do hry vstúpia ďalší ninjovia a unesú princa. Film, ktorý si zachováva rovnaký humor ako minulé diely a prináša nové súboje.


Naruto Movie 2

17. listopadu 2008 v 18:32 Naruto

Ne příliš stylově oblečený kreslený hrdina Naruto, oplývající velkou silou ve skrytých bojových schopnostech s několika sobě podobnými kumpány při plnění úkolu pro jednoho starce narazí na maskovaného bojovníka, co by pravou ruku usměvavého pána, který chce ovládnout svět. Jak se příběh odvíjí, Naruto zjišťuje cosi prohnilého v plánech mile vyhlížejícího pána. Ukáže se, že touží získat neomezenou moc skrytou ve vzácném kameni zvaném Gelel. Naruto se svými společníky pobije megalomanovu osobní stráž v podobě mutujících krásek a vše vyvrcholí v podzemí, kde svede finální bitvu se zmutovaným, kdysi přívětivým postarším pánem. Akční scénym které příběh proplétají jsou zpracovány dynamicky a oživují děj.


Naruto Movie 1

17. listopadu 2008 v 18:29 Naruto

Nikdy se nevzdám - vám bude znít v hlavě ještě dlouho po zhlédnutí tohoto filmu. Hlavní hrdina Naruto, co by celkem nenápadný náctiletý kluk v oranžové kombinéze, je trochu snílek, ale své sny díky své nezlomitelné vůli a skryté síle Chakry plní do detailu. Snímek vám na začátku ukáže v kině úryvek z filmové série o "sněžné princezně", do které se Naruto zamiluje pro jeji nezlomitelnost a odhodlanost. Jaký zázrak, když pak ve skutečnosti na koni proskočí kolem jeho hlavy! Herečka se ale chová velice chladně a odmítavě, což Naruta v žádném případě neodradí od pokusů si ji získat. Natáčení dalšího filmu se má přesunout do Sněžné země, kam ale herečka v žádném případě nechce cestovat. Naruto s jeho přáteli je najat na její ochranu, která se z počátku zdá být zbytečnou. Když se ale ukáže, že herečka hrající sněžnou princeznu je opravdovou princeznou ze Sněžné země a tamní usurpátor Dotou prahne po získání krystalu, který jí houpe na krku, aby získal skrytý poklad, děj se značně přiostří a na scénu vstupují efektní souboje a nečekané zvraty děje. Ikdyž osud Narutovi vůbec nehraje do karet, nikdy se nevzdá.


Slayers movie

16. listopadu 2008 v 17:59 Slayers


Kroniky Narnie - Princ Kaspian

16. listopadu 2008 v 17:53 Narnia

Postavy z nadčasového diela C.S.Lewisa opäť ožívajú v pokračovaní príbehov z Narnie z produkcie Walt Disney Pictures. Rok po neuveriteľných udalostiach "Leva, šatníku a čarodejnice" súrodenci Pevensieovci opäť nečakane nachádzajú cestu do ríše Narnie. Nachádzajú však len ruiny a zisťujú, že v Narnii medzitým ubehlo 1300 rokov. Zlatý vek Narnie sa pominul a ríši, ktorú dobyli Telmarinčania, nemilosrdne vládne kráľ Miraz. Súrodenci čoskoro stretávajú ďalšiu záhadnú postavu - právoplatného nástupcu trónu, princa Kaspiana. Ten sa ukrýva pred vražednými plánmi kráľa Miraza. Kaspian a Pevensieovci sa musia vydať na riskantnú cestu s cieľom nájsť Aslana, kolosálneho leva a strážcu Narnie, zvrhnúť Miraza a vrátiť krajine stratené kúzlo… Réžie sa opäť ujal Andrew Adamson, režisér prvej Narnie a prvých dvoch Shrekov.


Slayers galerka

15. listopadu 2008 v 22:40 Slayers

Hellsing ending1- Shine

15. listopadu 2008 v 22:36 Anime people